Záhradná hombalka

Záhradný nábytok

Počas horúcich letných dní je veľmi príjemné si posedieť na čerstvom vzduchu v kruhu rodiny a priateľov.  Najjednoduchšie je využiť k tomu vlastnú záhradu. Záhrada sa pre mnohých z nás počas letného obdobia mení exteriérovú obývačku, v ktorej nesmie samozrejme chýbať ani kvalitný záhradný nábytok z dreva . Je dôležite aby na výrobu nábytku do záhrady bolo použité masívne drevo, musí byť odolné a vyhotovené v kvalitnej povrchovej úprave. Záhradný nábytok určený do záhrad sa vyrába z rôznych materiálov firma Nábytok Mirek používa prevažne dubové, bukové a smrekové drevo.

Záhradné sedenie z masívu :

Záhradné sedenie tvorí prevažné záhradný stôl, záhradné lavice a záhradné kreslo alebo stolček, ako výrobca vám vieme vyrobiť dĺžku záhradného sedenia aj na mieru, najviac sú u nás populárne dĺžky 150 cm a 200 cm . Používame drevo výlučne so Slovenských lesov z okolie lesov Jasov a Medzev. Osobne dohliadame na najvyššiu kvalitu materiálu.  Nechajte sa inšpirovať a vyberte si kvalitné záhradné sedenie z dreva pre Vašu peknú záhradu.

Názor na “Záhradný nábytok”

  1. Bol mi doručený dubový stôl a dubové lavice do záhrady, takmer som to nevládal odniesť . Aspoň mi to neukradnú :D

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>